Moja sesja ciążowa w plenerze

Witam wszystkich po długiej nieobecności na blogu. Jak zapewne zauważyliście , wracam do Was w zupełnie nowym stanie - jestem w ciąży 😊 Korzystając z ostatnich ciepłych , jesiennych dni, postanowiliśmy z mężem uwiecznić ten radosny okres i zrobić pamiątkę w postaci ciążowej sesji fotograficznej. Oboje uważamy, że zdjęcia to najlepsza pamiątka z tak wyjątkowych chwil w życiu rodzica. Na miejsce sesji wybraliśmy plener, a dokładnie pobliski park, w którym za tło posłużyła nam piękna, jesienna sceneria, której szczególnego uroku dodały kolorowe liście. Dzięki temu szczęściu, że mój mąż jest miłośnikiem fotografii, atmosfera była luźna, ja czułam się swobodnie, a zdjęcia, jak zaraz się sami przekonacie, wyszły bardzo klimatyczne.
Jako, że jestem w 6 miesiącu ciąży i widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek, zdecydowałam się właśnie teraz na sesję brzuszkową, zdając sobie sprawę, że za chwilę pogoda może się popsuć, zrobi się zimno i deszczowo, a ja w kolejnych miesiącach mogę już nie czuć …

O mnie

Witaj na moim blogu !
Jestem Marta, mam 31 lat i mieszkam w Monachium. Z wykształcenia germanistka, z zawodu pedagog.
Interesuję się modą, urodą, psychologią, lubię czytać.  Pasjonuje mnie minimalizm, do którego nieustannie dążę. 
W wolnych chwilach asystuję mężowi w sesjach fotograficznych.
Założyłam tego bloga, by podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami, skłonić do refleksji, pokazać moje modowe stylizacje.
Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele ciekawych porad i inspiracji. 
Zachęcam Cię do komentowania moich postów, chętnie odpowiem też na Twoje pytania!

Miło, że tu jesteś! 

Pozdrawiam serdecznie
Marta

Komentarze