Metamorfoza Eweliny - swobodna elegancja

Hej wszystkim! Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą zapewne, że od jakiegoś czasu zajmuję się stylizacją i organizuję tzn lekcje stylu (na czym one dokładnie polegają, dowiecie się tutaj). W ten sposób chcę pomóc kobietom odnaleźć swój styl i pokazać, jak podkreślić atuty urody oraz zatuszować drobne mankamenty figury.😊  Dziś przedstawiam Wam Ewelinę, która zgłosiła się do mnie najpierw na lekcję stylu, a potem zgodziła się poddać małej metamorfozie, szukając akurat ciekawego outfitu na komunię.    Ewelina na co dzień preferuje raczej sportowy styl, rzadko się maluje, a włosy najczęściej spina w kucyk. Podczas pierwszego spotkania określiłam typ urody Eweliny, dobierając jej paletę kolorystyczną, którą podkreśli jej naturalne piękno oraz omówiłam sylwetkę mojej klientki, skupiając się na wydobyciu atutów figury, a także pokazałam, jak sprytnie ukryć niedoskonałości za pomocą odpowiedniego ubioru.
Na kolejnym spotkaniu zaproponowałam Ewelinie przygotowaną przeze mnie stylizację, której …

Spotkaj się z osobistą stylistką!

Dokładnie rok temu, w lutym, opublikowałam na blogu pierwszego posta o tytule Wyznania zakupoholiczki. Przez rok dzieliłam się z Wami moimi modowymi stylizacjami, inspiracjami, poradami na temat mody i urody, kosmetycznymi nowinkami, pasjami, przemyśleniami. Śledząc uważnie tego bloga, na pewno zdążyłyście się już zorientować, że jestem pasjonatką mody.
Od dziś specjalnie dla Was, drogie Panie, zajmuję się doradztwem w kwestii stylu i ubioru. Jeśli więc szukasz kogoś, kto pomoże Ci odkryć i podkreślić zalety urody, ukryć mankamenty figury, uporać się z bałaganem w szafie, a także doradzi, jak rozsądnie kupować, a także chętnie potowarzyszy Ci podczas zakupów, to od dziś służę Ci pomocą jako Twoja OSOBISTA STYLISTKA!
 Żeby nie był gołosłowną, przygotowałam dla Ciebie krótki plan, jak może wyglądać nasz wspólnie spożytkowany czas:
1. Rozmowa - na samym początku niezwykle istotne jest, byśmy się poznały, chcę poznać Ciebie, a także Twoje oczekiwania względem naszego spotkania. Porozmawiamy o Twoim wizerunku, a także stylu życia, który prowadzisz. Pomoże mi to wyeksponować w kolejnych krokach Twój wewnętrzny osobisty urok!

2.  Analiza kolorystyczna - to na niej głównie będziemy bazować. Dowiesz się z niej, jakie barwy podkreślą Twój typ urody, zarówno w makijażu, jak i ubiorze. Ta wiedza ułatwi Ci tworzenie codziennych zestawów oraz zrobienie szybkiego, naturalnego makijażu. 
 3. Pokochaj swoją figurę - w tym kroku określimy Twój typ sylwetki. Moje wskazówki pomogą Ci podkreślić zalety figury, jak i zatuszować problematyczne strefy. Podpowiem Ci, jakie fasony i długości poszczególnych części garderoby powinnaś wybierać. Dowiesz się, na co zwracać uwagę przy wyborze materiałów i wzorów, by wyglądać korzystnie. Nie zapomnimy też o dodatkach, które upiększą Twoją urodę! Powiem Ci, jak dobierać akcesoria i ubierać je w całość.

4. Przegląd szafy - uwierz, że i bez tego się nie obejdzie! To niezbędny element naszego spotkania. Razem zajrzymy w głąb Twojej garderoby, by sprawdzić, czy rzeczy, które masz w szafie tak naprawdę pasują do Ciebie i podkreślają Twoje atuty. Spróbujemy też wspólnymi siłami stworzyć z nich odpowiednie zestawy, które będziesz mogła nosić z powodzeniem na co dzień. Podpowiem Ci, jak stworzyć listę rzeczy, które ewentualnie będziesz potrzebować, nie wydając przy tym fortuny. Pamiętaj, że nie celem jest tu pozbycie się wszystkiego i kupowanie od nowa, lecz umiejętne skompletowanie idealnej garderoby z tego, co już masz i uzupełnienie jej braków. Przekażę Ci podstawy budowania i komponowania codziennych outfitów, dopasowanych do Twojego stylu życia i osobowości! 
5. Zakupy - w tym punkcie doradzę Ci, jak sprawić, by zakupy stały się przemyślane, prostsze i przyjemniejsze, a także jak przestać kupować pod wpływem impulsu i uniknąć najczęstszych błędów zakupowych. Nauczę Cię komponować zestawy w ten sposób, by każdego dnia wyglądać dobrze i czuć się lepszą wersją siebie. Chętnie  potowarzyszę Ci również w zakupach, jeśli wyrazisz takie życzenie!
 6. Sesja fotograficzna - to dodatkowy, nieobowiązkowy punkt programu. Taka sesja wizerunkowa to wspaniałe przeżycie i świetna pamiątka! Dzięki niej czarno na białym zobaczysz, jak wielkiej przemianie w krótkim czasie uległ Twój wizerunek. Osobiście asystuję w sesjach fotograficznych mojemu mężowi-fotografowi. Chętnie pomogę Ci w wyborze odpowiedniej stylizacji, która podkreśli Twoje atuty i osobowość! 
P.S. termin sesji ustalamy wspólnie i odbywa się ona w innym terminie, niż nasze spotkanie. 

Jeśli jesteś zainteresowana prezentem, w postaci dnia tylko i wyłącznie dla siebie, z Twoją osobistą stylistką, po prostu napisz do mnie na adres mailowy marsit87@gmail.com lub marta_sitko@interia.pl , albo na Messenger. Wspólnie ustalimy szczegóły!
 Zapraszam przy okazji do polubienia mojego fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowani o kolejnych postach!

Komentarze