Metamorfoza Eweliny - swobodna elegancja

Hej wszystkim! Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą zapewne, że od jakiegoś czasu zajmuję się stylizacją i organizuję tzn lekcje stylu (na czym one dokładnie polegają, dowiecie się tutaj). W ten sposób chcę pomóc kobietom odnaleźć swój styl i pokazać, jak podkreślić atuty urody oraz zatuszować drobne mankamenty figury.😊  Dziś przedstawiam Wam Ewelinę, która zgłosiła się do mnie najpierw na lekcję stylu, a potem zgodziła się poddać małej metamorfozie, szukając akurat ciekawego outfitu na komunię.    Ewelina na co dzień preferuje raczej sportowy styl, rzadko się maluje, a włosy najczęściej spina w kucyk. Podczas pierwszego spotkania określiłam typ urody Eweliny, dobierając jej paletę kolorystyczną, którą podkreśli jej naturalne piękno oraz omówiłam sylwetkę mojej klientki, skupiając się na wydobyciu atutów figury, a także pokazałam, jak sprytnie ukryć niedoskonałości za pomocą odpowiedniego ubioru.
Na kolejnym spotkaniu zaproponowałam Ewelinie przygotowaną przeze mnie stylizację, której …

Stylizacja z szortami w paski

Piękna pogoda zachęca do sesji w plenerze. Dziś wybór padł na pobliski park.
Do stylizacji wybrałam granatowe marynarskie spodenki w czerwono-białe paski oraz biały t shirt. Uwielbiam paski i marynarski styl! Pasek oraz wpuszczona w spodenki koszulka podkreślają talię. 
Zestaw dopełniają białe sandałki na koturnie zapinane na kostce oraz delikatna bransoletka. Postawiłam na naturalny makijaż i fryzurę. Mam nadzieję, że mój dzisiejszy outfit przypadnie Wam do gustu!
t shirt - Esprit
spodenki - Stradivarius
bransoletka - Esprit
sandałki - Gabor
 Zapraszam również do polubienia mojego fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowani o kolejnych postach 😉

Komentarze