Wyznania zakupoholiczki

Jako mała dziewczynka uwielbiałam stroić się w ciuchy mamy, podkradać jej kosmetyki i szpilki. Mama zresztą do dziś jest dla mnie ikoną stylu, zawsze elegancko ubrana, świetnie uczesana, z pomalowanymi paznokciami. O ile jako dziecko nienawidziłam towarzyszenia jej w lumpeksowych polowaniach (przerażał mnie nieestetyczny wygląd i odrażający zapach używanych tam detergentów do czyszczenia odzieży), o tyle studiując w Łodzi  buszowanie po second handach stało się dla mnie sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wolałam to niż studenckie imprezy i spotkania z koleżankami.  Ponieważ za kieszonkowe nie mogłam sobie na zbyt wiele pozwolić, założyłam konto na portalu, na którym kupowałam, sprzedawałam i wymieniałam się ubraniami z innymi użytkownikami. Żeby kupić ciucha, musiałam najpierw jakiegoś sprzedać, nowo nabyta rzecz szybko mi się nudziła i szła znowu na sprzedaż, w ten sposób zamykając błędne koło.
Po studiach miałam plan otwarcia własnego second handu, pożyczyłam pieniądze od…

Stylizacja z szortami w paski

Piękna pogoda zachęca do sesji w plenerze. Dziś wybór padł na pobliski park.
Do stylizacji wybrałam granatowe marynarskie spodenki w czerwono-białe paski oraz biały t shirt. Uwielbiam paski i marynarski styl! Pasek oraz wpuszczona w spodenki koszulka podkreślają talię. 
Zestaw dopełniają białe sandałki na koturnie zapinane na kostce oraz delikatna bransoletka. Postawiłam na naturalny makijaż i fryzurę. Mam nadzieję, że mój dzisiejszy outfit przypadnie Wam do gustu!


t shirt - Esprit
spodenki - Stradivarius
bransoletka - Esprit
sandałki - Gabor
 Zapraszam również do polubienia mojego fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowani o kolejnych postach 😉Komentarze