Metamorfoza Eweliny - swobodna elegancja

Hej wszystkim! Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą zapewne, że od jakiegoś czasu zajmuję się stylizacją i organizuję tzn lekcje stylu (na czym one dokładnie polegają, dowiecie się tutaj). W ten sposób chcę pomóc kobietom odnaleźć swój styl i pokazać, jak podkreślić atuty urody oraz zatuszować drobne mankamenty figury.😊  Dziś przedstawiam Wam Ewelinę, która zgłosiła się do mnie najpierw na lekcję stylu, a potem zgodziła się poddać małej metamorfozie, szukając akurat ciekawego outfitu na komunię.    Ewelina na co dzień preferuje raczej sportowy styl, rzadko się maluje, a włosy najczęściej spina w kucyk. Podczas pierwszego spotkania określiłam typ urody Eweliny, dobierając jej paletę kolorystyczną, którą podkreśli jej naturalne piękno oraz omówiłam sylwetkę mojej klientki, skupiając się na wydobyciu atutów figury, a także pokazałam, jak sprytnie ukryć niedoskonałości za pomocą odpowiedniego ubioru.
Na kolejnym spotkaniu zaproponowałam Ewelinie przygotowaną przeze mnie stylizację, której …

black & white

Połączenie czerni z bielą to klasyka, która zawsze się sprawdza, zarówno do pracy, jak i na co dzień. Kojarzona jest przede wszystkim z elegancją i biznesowym stylem. 
Stylizacja, która na dziś wybrałam, pokazuje, że look black & white równie dobrze prezentuje się w luźniejszej wersji na co dzień. Do zestawu wybrałam czarny, ażurowy sweterek, w opuszczonym na jedno ramię rękawem, na dole zdobiony frędzlami i klasyczne, białe spodnie rurki. Stylizację dopełniają czarne, delikatne sandałki na niewielkiej szpilce wiązane na kostce oraz kolczyki kółka z czarno-białym motywem.  
sweterek - Christian Lacroix
spodnie - no name
sandałki - Esprit
A Wy? Czy lubicie połączenie czerni z bielą?  
 Zapraszam również do polubienia mojego fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowani o kolejnych postach 😉

Komentarze